دستگاه حضور و غیاب

یکی از جدیدترین و کارامد ترین دستگاه حضور و غیاب با نام  به دست شرکت نیتجن تولید شد. این دستگاه حضور و غیاب با استفاده از جدیدترین تکنولوژی تشخیص چهره توانسته در بهترین سطح از عملکرد برسد. دستگاه eNBioAccess-T9 دارای ثبت اثر انگشت میباشد که میتواند اثر انگشت جعلی را از اثر انگشت واقعی تشخیص دهد؛ همین امر باعث شده تا میزان تقلب در این دستگاه حضور و غیاب به صفر برسد.

حسگر اثر انگشت کره ای این دستگاه ضد خش میباشد و مقاومت بالایی در برابر خط و خش دارد. از دیگر امکانات این دستگاه کنترل دسترسی میتوان به صفحه نمایش لمسی ۵ اینچی رنگی با وضوح و کیفیت بالا و سیستم عامل محبوب  (OS) اندروید توانسته محیط گرافیکی و بسیار زیبا و کاربر پسندی را برای کابران ایجاد نموده است .

از دیگر امکانات این دستگاه میتوان به دوربین فوق حرفه ای با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی اشاره نمود. دوربین دستگاه eNBioAccessT9 دارای موتور جستجوی تشخیص شناسایی صورت افراد میباشد.

به این صورت که افراد برای ثبت چهره خود نیازی نیست تا صورت خود را به صورت دقیق در کادر دوربین مطابقت دهد. موتور جستجوی چهره این دستگاه دوربین را با چهره افراد به صورت کاملا اتوماتیک تطبیق میدهد.

از این دستگاه میتوان هم به عنوان دستگاه حضور و غیاب که پرسنل افراد را ثبت میکند، استفاده کرد و هم به عنوان دستگاه اکسس کنترل که امکان کنترل متعدد بر روی در با استفاده از سیستم های احراز هویت موجود در دستگاه میباشد، مورد استفاده قرار میگیرد

دستگاه اکسس کنترل

 امکان انتقال اثر انگشت، چهره افراد و رمز عبور از دستگاهی به دستگاه دیگر میسر شده است. eNBioAccess-T9 از زبان های پارسی، انگلیسی، ژاپنی، کره ای، عربی پشتیبانی میکند. پشتیبانی از شبکه از قابلیت های تخصصی این دستگاه میباشد و همچنین در صورت اختلال در شبکه، امکان کارکرد مستقل را دارا است.